Drukuj
Aktualności
Odsłony: 460
  1.  Godziny pracy Centrum: poniedziałek, środa, czwartek, piątek od godziny 7.30 do godz. 15.30, wtorek 8.00-16.00 w trybie wewnętrznym zamkniętym dla Interesantów.
  2. Sprawy urzędowe winny być w tym okresie załatwiane z wykorzystaniem możliwości elektronicznej skrzynki podawczej e-PUAP: PCPRTomaszowLubelski/SkrytkaESP, telefonicznie, faksem, z wykorzystaniem możliwości poczty elektronicznej e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., Systemu Obsługi Wsparcia: https://sow.pfron.org.pl za pośrednictwem operatora pocztowego oraz za pośrednictwem okienka podawczego zlokalizowanego przy wejściu bocznym do budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim, ul. Lwowska 68 (prawa strona budynku).
  3. Umożliwia się Interesantom składanie pism poprzez ich wrzucanie w zaklejonej kopercie do skrzynki wystawionej przed wejściem bocznym do budynku Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim, ul. Lwowska 68 w godzinach pracy. Korzystanie ze skrzynki nie zwalnia Interesantów z przestrzegania ograniczeń, nakazów i zakazów określonych w Rozporządzeniu Rady Ministrów z dnia 26 kwietnia 2020 r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii ( Dz. U z 2020 r., poz. 697).
  4. Umożliwia się Interesantom odbiór pism po wcześniejszym kontakcie telefonicznym z pracownikiem Centrum z wykorzystaniem okienka podawczego zlokalizowanego przy wejściu bocznym do budynku administracyjnego Starostwa Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim, ul. Lwowska 68.

Nr telefonu: 84 664 35 90, 84 664 35 93, 690 000 427

Nr wewnętrzne:

Dział ds. rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych: 84 664 3590 wew. 84.

Składanie wniosków w ramach programów finansowanych ze środków PFRON tj.:

  1. "Aktywny samorząd",
  2. "Pomoc osobom niepełnosprawnym poszkodowanym w wyniku żywiołu lub sytuacji kryzysowych wywołanych chorobami zakaźnym”.

Dział ds. rehabilitacji społecznej osób niepełnosprawnych: 84 664 3590 wew. 85.

Składanie wniosków w ramach zadań finansowanych ze środków PFRON tj.:

  1. uczestnictwo osób niepełnosprawnych i ich opiekunów w turnusach rehabilitacyjnych,
  2. zaopatrzenie w sprzęt rehabilitacyjny, przedmioty ortopedyczne i środki pomocnicze przyznawane osobom niepełnosprawnym na podstawie odrębnych przepisów,
  3. likwidacji barier architektonicznych, w komunikowaniu się i technicznych, w związku z indywidualnymi potrzebami osób niepełnosprawnych.