Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Tomaszowie Lubelskim zaprasza do udziału w projekcie "Od szkolenia do zatrudnienia - YEI" realizowanego w ramach Gwarancji dla młodzieży osoby, które spełniają następujące warunki:

- ukończyły 18 rok życia i jednocześnie nie ukończyły 25 roku życia,
- są bierne zawodowo,
- nie uczestniczą w żadnej formie kształcenia lub szkolenia,
- nie posiadają  kwalifikacji zawodowych, posiadają  niskie kwalifikacje zawodowe lub posiadają  kwalifikacje zawodowe niedostosowane do potrzeb rynku pracy,
- mieszkają w województwie lubelskim.


W ramach projektu jest możliwe odbycie kursów zawodowych wraz ze stypendium szkoleniowym i refundacją kosztów opieki na dzieckiem w zawodach wybranych przez uczestnika. Następnie odbędą się trzymiesięczne staże zawodowe u pracodawców.
Ponadto w ramach projektu przewidziane jest również wsparcie opiekuńczo-wychowawcze, grupowe treningi i warsztaty z psychologiem, indywidualne wsparcie psychologiczne, indywidualne zajęcia z doradcą zawodowym,  grupowe zajęcia z doradcą zawodowym, kursy językowe, kurs ECDL lub równoważny, zajęcia z obsługi programów komputerowych, kurs prawa jazdy kat. B (40% uczestników),  kursy z przedsiębiorczości, pośrednictwo w zakresie organizacji staży zawodowych, kreowanie wizerunku połączone z usługą stylisty.

Więcej informacji:

Ośrodek Szkolenia Zawodowego OHP w Tomaszowie Lubelskim
ul. Lwowska 120, 22-600 Tomaszów Lubelski
tel. 502 032 088
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.